Category Archives: Buitis

Naudinga informacija – vanduo biurams

Naudinga informacija. Kiek svarbus biurui kokybiškas vanduo sprendžia kiekvienas biuro vadovas. Tačiau praktika rodo, kad abejojančių kokybe praktiškai nėra. Todėl pagerintos darbuotojų darbo sąlygos leidžia mėgautis ir pasiektais jų darbo rezultatais. Tai patvirtina, kad vanduo biurams yra svarbus.

Naudinga informacija

naudinga informacija

Sutiksite, kad dideli biurai sunaudoja nemažai geriamo ir kokybiško vandens. Tačiau kai kuriems tenka išspręsti ir tam tikrus klausimus ar net problemas. Ne visi vandens šaltiniai leidžia išgauti kokybišką vandenį. Todėl naudoti vandenį iš krano ne visuose biuruose yra naudinga ir saugu. Ir su tokiomis problemomis susidūrusiems įmonių biurams į pagalbą skuba įmonės siūlančios vandens gaminimo sistemas. Vanduo biurams ltaqua.lt yra geriausias sprendimas siekiant pagerinti vandens kokybę ir biuro darbuotojus užtikrinti geras darbo sąlygas.

Viena sistema keičia kelias

ltaqua.lt specialistai turi ilgametę patirtį, todėl bet kokiam biurui turi ką pasiūlyti, kad vanduo biure būtų kuo aukščiausios kokybės. Nekokybiškas vanduo biure veda prie naudojamos technikos dažno gedimo, vandens kaitinimo elementai pasidengia kalkių sluoksniu. Tam, kad biuro darbuotojų darbo vieta taptų dar kokybiškesnė, ltaqua.lt siūlo vandens gaminimo sistemas, kurios gali pakeisti kelis naudojamus aparatus. Vandens filtrai biure gamina kelių rūšių vandenį.

 • Šaltą;
 • Kambario temperatūros;
 • Šiltą;
 • Karštą;

Karštas vanduo biure turi ypač didelę paklausą. Esant intensyviai darbo dienai biure, daugelis darbuotojų yra pripratę pasidaryti sau ir kolegoms kavos ar užsiplikyti arbatos. Kadangi dideliame biure, mažas 2 ar net 3 litrų vandens virdulys gali būti per mažas, ltaqua.lt siūlo rinktis Aqua White vandens įrenginius su filtrais. Šios filtrų sistemos tinka ne tik namams, maisto gaminimo įmonėms, bet ir biurui.

Keturių pakopų vandens filtravimas

Siekiant užtikrinti kokybiško vandens tiekimą biure, ltaqua.lt teikia pasiūlymą sistemai, kurioje vanduo yra valomas specialiais filtrais, keturiomis pakopomis.

 1.  Speciali polipropileno putų filtras sulaiko vandenyje atsiradusias mechanines daleles, tokias kaip smėlis, smulkūs akmenukai, dumblas, vamzdyno rūdys ir kt.
 2. Antras filtras yra iš anglies, jis sulaiko chloro ir organinius junginius vandenyje;
 3. Trečio vandens filtro biurui pagalba yra kone didžiausia. Pavojų kelia ne tik tai kas pastebima vandenyje, kenksmingiausios yra įvairios bakterijos, virusai ir ištirpusios vandenyje kenksmingos medžiagos, sunkieji metalai. Membrana sulaiko iki 98 procentų šių medžiagų, todėl biuro darbuotojai gali jaustis saugūs;
 4. Kitas anglies filtras iš anglies granulių pašalina iš vandens likusias dujas, pagerina ko skonį ir kvapą.

 Vandens kokybė

Jei norite kokybiško vandens, naudinga informacija padės apsispręsti ir geriamas vanduo biurui – sau ir klientams ltaqua.lt bus garantuotas.  Kilus klausimams visada konsultuokitės, kad vanduo biure būtų aukščiausios kokybės.

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt

5o.lt

Vandens filtravimo sistemos – filtrai namui

Vandens filtravimo sistemos name yra montuojamos neturint galimybės jungtis prie vandentiekio. Iškasti šuliniai ar gręžti gręžiniai nėra tas vandens šaltinis iš kurio iškart būtų galima naudoti vandenį. Todėl prie namo vandens tiekimo sistemos ir yra montuojami vandens filtrai namui.

Vandens filtravimo sistemos

vandens filtrai

Kadangi vandens filtravimo sistemos yra kelių pagrindinių rūšių, kurios dažniausiai naudojamos namuose teks atlikti tyrimą. Nors daugeliui tarnauja Brita vandens filtrai, ne visais atvejais jie yra tinkamiausi. Brita filtrai gali išfiltruoti nemažai vandens per dieną, tačiau namui tokie filtrai gali tikti tik arbatos ar kavos gaminimui. Ne veltui labiausiai paplitę vandens filtrai namui yra Pureaquafilter.lt. Specialistai garantuoja našumą ir kokybę visą dieną, savaitę, mėnesį ar metus. Todėl su populiariomis filtravimo sistemomis naudinga susipažinti kiekvienam.

Vandens filtrų namui rūšys

Suprantama, kad renkantis filtrus namui galima pasiklysti informacijoje. Filtrų, kurie gali atrodyti tinkami ir Jūsų namui galima atrasti labai daug, todėl praktiškas filtrų pasirinkimas bus tada, kai jį atliksite po konsultacijos su Pureaquafilter.lt specialistais. Žinant Jūsų namo vandens kokybę, bus pasiūlyti ir vandens filtrai.

 • Mechaniniai filtrai atitinka pirminio filtravimo sistemoms keliamus reikalavimus. Kad į namų vandens sistemą nepatektų nepageidaujamos stambesnės neištirpusios organinės ar mechaninės medžiagos. Tokios kaip smėlis, dumblas, rūdys, kitos dalelės;
 • Vandens nugeležinimo filtrus Pureaquafilter.lt specialiai rekomenduoja montuoti name ruošiantis gręžti gręžinį ar išsikasti šulinį vandens tiekimui į namą. Dažnas atvejis, kai šiuose vandens šaltiniuose yra fiksuojamas didelis geležies bei sieros vandenilio kiekis. Geležies dalelės vandenį padaro neskaidriu, prideda geležies skonį. Sieros vandenilis vandenyje jaučiamas iškart, jis dvokia supuvusiais kiaušiniais. Todėl vandens nugeležinimo filtrai namui bus geriausias sprendimas gerinant ir palaikant vandens kokybę visą laiką;
 • Vandens minkštinimo ir nukalkinimo filtrus įrengti name, profesionalūs specialistai iš Pureaquafilter.lt rekomenduoja nustačius kietą vandenį šaltinyje. Magnio ir kalcio druskos vandenyje generuoja dažnai ant paviršių atsirandančias kalkių nuosėdas. Nuo to kenčia, todėl genda dažniau ir naudojama buitinė technika name: boileriai, skalbimo mašinos, indaplovės, kavos aparatai. Šių problemų išvengsite pasirinkę vandens nukalkinimo filtrus savo namui.

Kaip matote, filtravimo sistemos namui garantuoja vandens kokybę jo gyventojams. Pureaquafilter.lt filtrus parinks pagal poreikį, todėl palaikyti kokybę gyventojams galėsite visą laiką.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Vandens filtrai – kokybės palaikymui

Vandens filtrai. Neretai vandens vartotojai nežino kaip atsiranda geriamas vanduo ir kaip iš žemės išgaunamas vanduo tampa toks skaidrus, be kvapo ir nemalonaus skonio. Viskas labai paprasta, vandens kokybę užtikrina filtrai, kurie iš vandens pašalina nepageidaujamas medžiagas.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Vandens kokybė yra aktualus klausimas kiekvienam vartotojui, tiek buityje, namams, tiek pramonėje, biurams, gamyboje. Buityje populiariausi yra Brita filtrai, kurių pagalba yra pasiekiama norima vandens kokybė. Tačiau Brita vandens filtrai ne visų vartotojų poreikius geba patenkinti. Jei kokybiško vandens kokybė ir kiekis yra ženkliai didelis nei keli litrai per dieną, į pagalbą vartotojams atskuba populiarieji Pureaquafilter.lt specialistai ir jų rekomenduojami filtrai. Vandens filtrai Pureaquafilter.lt yra parenkami ir pasiūlomi tokie, kad atitiktų kiekvieno užsakovo reikalavimus ne tik funkciją, bet ir kokybę bei pajėgumą.

 • Mechaniniai yra skirti pirminio vandens paėmimo etapo užtikrinimui, kad į tiekimo sistemą nepatektų smėlis, dumblas, mechaninės medžiagos ar neištirpusios organinės medžiagos. Tad ši Pureaquafilter.lt vandens filtravimo sistema yra vadinama pirminio filtravimo;
 • Darant gręžinius ar kasant šulinius neretai vandenyje yra fiksuojamas geležies perteklius. Geležies skonis ir rudas vanduo tenkina ne visus vartotojus, todėl vandens nugeležinimo sistema yra geriausias pasirinkimas kokybės gerinimui ir užtikrinimui visą naudojimo laikotarpį;
 • Vandens nukalkinimo arba kitaip vadinama minkštinimo sistema skirta sumažinti kalkių nuosėdų kiekį. Neretai ši filtravimo sistema yra naudojama ne tik buityje, bet ir pramonėje, norint apsaugoti naudojamą techniką nuo užkalkėjimo, todėl ir gedimo;
 • Filtrai skalbimo mašinoms iš Pureaquafilter.lt. Galimi tiek buičiai, namuose, tiek pramonėje, teikiant švaros paslaugas. Išvalytas ir minkštas vanduo užtikrina geresnį skalbimo rezultatą, sumažina energijos sąnaudas bei priemonių poreikį.

Kokybiškas vanduo – geresnė savijauta

Vanduo išfiltruotas per sistemą tampa aukštos kokybės ir tinkamas naudojimui kaip geriamas. Tačiau labai svarbu žinoti, kad kokybė atsiliepia ir mūsų organizmo būsenai. Kartais, jei jaučiamės mažiau energingi ir išgeriame kokybiško vandens stiklinę ar kelias pasijaučiame kur kas geriau. Vandens balansas žmogaus organizme labai svarbus, todėl užtikrinti kokybę Pureaquafilter.lt filtrų pagalba tikisi daugelis vandens vartotojų.

Taigi, vandens filtrai biurui ar namams yra aktualus klausimas besidomintiems kaip pagerinti vandens kokybe. Tad pasitarę su Pureaquafilter.lt specialistai išsirinksite sau pačius geriausius.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Amway produktai – atraskite dabar

Amway produktai – galimi įsigyti ir mūsų šalyje – Lietuvoje. jau 80 šalių vartotojus “pavergusios” higienos, švaros, bei grožio priemonės atkeliavo ir į Lietuvą. Amerikanamuose.lt džiūgauja galėdama pristatyti aukštos kokybės bei efektyvumo produktus Amway Lietuvoje.

Amway produktai

amway produktai

51 metus sėkminga įmonė Amway nuolatos plečia savo produktų asortimentą. Tai, kas buvo praeitais metais daugelyje šalių, šiais metais produktai su praplėstu asortimentu bando prisibelsti ir į lietuvių namus.

Produktų grupės

 • Namų Amerikanamjuose.lt produktai Amway – HOME. Kompanijos sukurtos priemonės apima kiekvieną vartotojų namų kampelį. Todėl, geriausią produktą iš Amway atras kiekvienas, kuris ieško kokybės, efektyvaus rezultato ir kainos santykio. Kiekviena namų šeimininkė/-as tikisi atrasti sau kokybiškas priemones kiekvienai namų erdvei. Amway jau senei yra numačiusi šį poreikį ir lietuviams, todėl Amerikanamuose.lt rasite tai ko reikia Jūsų namams. Efektyvios indaplovių tabletės, indų plovimo priemonė sauganti rankų odą bei nagus. Skalbimo priemonės dėmių išėmimui, spalvotų ar baltų skalbimui leis pasirinkti geriausią ir užsisakyti vienu metu su kitais produktais. Tokiais kaip virtuvės, vonios, WC bei stiklų valikliais. Tad, kam ieškoti skirtingose vietose, internetinėse parduotuvėse, jei yra Amerikanamuose.lt Amway produktai. Ieškantiems galimybių, kaip pagerinti namuose naudojamą vandenį, Amway gali pasiūlyti ir vandens filtravimo sistemą/-as;
 • Ar labai save mylite? Tokį klausimą drąsiai gali užduoti kiekvienam vartotojui Amway kompanija, kuri siūlo produktus grožio ir kūno priežiūrai. Vos susipažinus su grožio puoselėjimo produktais galima suprasti, kad jų yra ganėtinai daug. Todėl nuo pat pradžių yra naudinga likti apsisprendusiems/-ioms, kad užėjus į Amerikanamuose.lt būtų galima atrasti tai ko ieškoma. Makiažui, odos priežiūrai, kūnui, plaukams, produktai vyrams HYMM, burnos higienai skirtos priemonės yra tik dalis vartotojų, kurią apima produktai Amway.
 • Ar saugote sveikatą, kontroliuojate mitybą? Nesudėtingai atrasite Amerikanamuose.lt produktus pilnavertei bei sveikai mitybai. Greičiausiai nėra tokios šeimos, kurioje mama nenorėtų stipresnio vaiko imunitetui įvairioms ligoms. Todėl Amway yra parengusi net besilaukiančioms būsimoms mamoms maisto papildus bei vitaminus vaikams imuniteto stiprinimui. Sportuojantys asmenys ar aktyvų gyvenimą gyvenantys lietuviai gali palepinti ir savo organizmus  amino rūgčių kompleksais ar tiksliomis vitaminų grupėmis. tad, jeigu sportuojate, bandote sureguliuoti savo svorį ar laukiate mažo stebuklo – vaikelio, Amway maisto papildai leis atrasti bei pasirinkti geriausius sau ir savo šeimai.

Taigi, visame pasaulyje įsitvirtinęs Amway neturėtų kelti abejonių gyvenantiems ir Lietuvoje.