Category Archives: Draudimas

Draudimas internetu, auto, kasko, gyvybės, pigiausias, kelionių.

Apsidraudimui, paslaugoms yra reikalingi ir SEO tekstai

Apsidraudimui, paslaugoms yra reikalingi ir SEO tekstai

SEO paslaugos: kaip parašyti kokybišką tekstą?

SEO paslaugos yra neatsiejamos nuo tekstų. Reikia pastebėti, jog nemaža dalis tokio pobūdžio tekstus suvokia tik kaip tam tikrą SEO paslaugos dalį. Maža to, tam tikra dalis žmonių yra linkę galvoti, kad SEO tekstai – mažą vertę turintys rašiniai. Tačiau, ar kada pagalvojote, jog ir SEO tekstai gali būti kokybiški – ne tik tokie, kad atitiktų visus SEO specialistų keliamus reikalavimus, bet ir būtų naudingi bei įdomus kiekvienam. Kaip parašyti tokį tekstą?
Turi sudominti skaitytoją
SEO tekstas bus tikrai kokybiškas, jei sugebės sudominti skaitytoją. Reikia pastebėti, jog netgi jo antraštė vaidina labai svarbų vaidmenį: ji turi būti tokia, kad skaitytojas ją perskaitęs iš karto panorėtų sužinoti, kas bus toliau, t.y., perskaityti straipsnį. Atsižvelgiant į tai, galima daryti išvadą, kad idealiu pasirinkimu tampa teksto antraštė klausimo pavadinimu. Klausimas natūraliai sudomina žmogus, kyla noras sužinoti atsakymą į jį.
Turi būti naudingas
Norėdami, kad ne tik SEO paslaugos, bet ir SEO tekstai būtų iš tiesų kokybiški, turite suvokti, kad tekstas turi būti naudingas skaitytojui. Ne paslaptis, jog žmonės yra linkę teikti pirmenybę tai veiklai, kuri duoda tam tikros naudos. Ne išimtis yra ir skaitymas – dažniausiai nėra svarbu, kokio pobūdžio tekstas, svarbiausias, kad jis neštų tam tikrą naudą, pavyzdžiui, atsakytų į tam tikrus klausimus. Tas pats galioja ir SEO tekstui – rašydami jį, galvokite, kas galėtų būti įdomu skaitytojams, kelkite klausimus ir pateikite atsakymus į juos. Maža to, pateikta informacija turėtų būti tokia, kad skaitytojas gautus patarimus galėtų pritaikyti praktikoje.
Turi būti aktualus
Rašant SEO tekstus, jei tik įmanoma, reikėtų atsižvelgti į tų dienų aktualijas – orientuokitės į tai, kas žmonėms įdomu esamu momentu, ir pritaikykite naujausią informaciją apie įvykius, siūlomas paslaugas ar prekes šiuose tekstuose. Tyrimais įrodyta, kad į aktualijas orientuoti tekstai skaitomi dažniau kur kas dažniau.
Nepilstykite iš tuščio į kiaurą
Savaime suprantama, žmonės nori, kad SEO paslaugos būtų suteiktos per kuo trumpesnį laiką, negaištant laiko tam, kas nereikšminga. Tokį principą galima pritaikyti ir tuomet, kai kalba eina apie SEO tekstus – nemaža dalis jų rašytojų naudoja pilstymo iš tuščio į kiaurą taktiką, .t.y., rašo apie tuos pačius dalykus. Vis dėlto, toks pasirinkimas tikrai ne pats geriausias – tik laiko klausimas, kada tokiu principu parašytas SEO tekstas skaitytojui pasirodys nuobodus bei nevertas dėmesio.

Straipsnis parašytas ir patalpintas: 2015-03-01

Draudimas nėra vien tik išlaidos

Draudimas nėra vien tik išlaidos

Žinoma, kad kiekvienas dabartiniame pasaulyje gyvenantis žmogus žino kas toks yra draudimas ir kurs jis naudojamas. Kai kurie žino net kokios tam tikrų draudimo paslaugų kainos, nes jau yra su tuo susidūrę ar draudikų paslaugomis naudojasi dažnai arba nuolat.

Su draudimo paslaugomis yra pažįstami ir Lietuvos gyventojai, nes ir lietuviai turi automobilius, namus ir brangiausią bei labiausiai saugomą sveikatą. Todėl yra tikimybė, kad kiekvienas lietuvis yra bent kartą susidūręs su draudimu, jo paslaugomis, sutarties sąlygomis ir žinoma, kaina.

Pagal statistikos departamento duomenis, metų nepasakysiu, yra atliktas tyrimas ir pagal gautus apklausos duomenis yra nustatyta, kad labiausiai naudojama paslauga ir gal būt, labiausiai paplitusi Lietuvoje yra automobilio draudimas. Suprantama, kad automobiliu važinėja vos ne kiekvienas lietus. O kai kurie turi net ir po du. Bet be draudimo, jie negali važinėti Lietuvos keliais, nes pagal Lietuvos Respublikos įstatymą, kiekvienas automobilio savininkas privalo draustis privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Tai užtikrina ne tik paties vairuotojo galimo žalos saugumą, bet saugo ir kitus eismo dalyvius nuo galimos patirti didelės žalos draudiminio įvykio atveju. Kitaip šis draudimas dar vadinamas TPVCA draudimu ir su juo pažįstami visi automobilių savininkai be išimties.

Tiesa, draudžiantis automobilį privalomuoju draudimu ar papildomu, tokiu kaip KASKO, draudikai turi savo reikalavimus ir vienas iš jų, tai automobilio signalizacija. Suprantama, kad pagal kiekvieno automobilio techninę būklę, pagaminimo metus, vairuotojo vairavimo stažą yra sudaroma tam tikra rizikos skalė, kurios pagalba nustatoma ir draudimo kaina. Draudžiantis KASKO, jei automobilis yra naujas, tai draudimui gali būti siūlomas visas draudimo paketas, bet automobilyje privalės būti sumontuota pati moderniausia signalizacija. Kitaip draudikai gali nesutikti drausti Jūsų automobilio.

Kada draudimas būna pigiausias? Vieni draudėjai mano, kad besišypsantis draudimo bendrovės brokeris, kuris kalba, jog gali suteikti labai dideles nuolaidas draudimo paslaugoms, tikrai jiems suteikia pačią geriausią nuolaidą ir kainą. Bet greičiausiai, kad taip nėra. Kodėl, pasidomėsite? Todėl, kad brokeris turi savo darbo vietą, kuri randasi, gali būti, nuomojamose patalpose arba brangiai išlaikomose dėl paslaugų kainų, todėl pas brokerį atėję draudikai negali tikėtis nuolaidų, nes į draudimo paslaugos kainą įtraukiamos ir visos aukščiau išvardintos išlaidos. Todėl galima daryti prielaidą, kad pats pigiausias draudimas pasaulyje yra draudimas internetu, nes nėra nei brokerių, nei papildomos ir trukdančios informacijos, o draudimo polisą galima atsispausdinti bet kurioje vietoje, jei spausdintuvo neturite namie.

Taigi, saugokite save ir ir saugokite kitus, tada nebus nei draudiminių įvykių, nei patirtų galvos skausmų ar didelių žalų 😉

Straipsnių daugiau galėsite rasti čia.

Straipsnis parašytas: 2014-09-04