Category Archives: Draudimas

Draudimas internetu, auto, kasko, gyvybės, pigiausias, kelionių.

Įsigijote vasarines padangas internetu – įmanomas nebrangus montavimas

Įsigijote vasarines padangas internetu. Kiekviena šeima, turinti ne vieną automobilį, be abejo nori sutaupyti, artėjant vasarinių padangų keitimo sezonui. Tad dairosi, ne tik kur geresne kaina internetu parduodamos vasarinės padangos, bet ir kur jas galima pigiau susimontuoti.

Įsigijote vasarines padangas internetu

Įsigijote vasarines padangas internetu

Beepunkt.lt vasarines padangos internetu pigiau, su montavimu. Svarbu, nesivadovauti vien žema kaina, ekspertai pataria ieškoti patikimų meistrų. Kurie puikiai išmano savo darbą ir vasarinės padangos bus sumontuotos pagal visus reikalavimus. Taip pat svarbu, kad papildomai būtų atlikta ir važiuoklės patikra bei subalansuota ratų geometrija, nes nuo to tiesiogiai priklausys kiek ilgai tarnaus jūsų naujos vasarinės padangos.

Vasarinių padangų parduotuvė internetu

Ieškantiems kokybiškų vasarinių padangų rekomenduojame pasidairyti internetinėje svetainėje Beepunkt.lt, kur rasite puikų garsiausių padangų gamintojų gaminių asortimentą žemesne kaina. Taip pat nuolat yra papildomas asortimentas ir vykdomos akcijos bei sezoniniai išpardavimai, kas leis sutaupyti perkant pageidaujamos klasės aukštos kokybės vasarinių padangų komplektą.

Naudinga pasidomėti:

Padangų montavimas

Kalbat apie vasarinių padangų montavimą, tai reiktų turėti omenyje, kad tai atlikti galima tik tuomet jei ratlankiai nėra sulankstyti ar kitaip fiziškai pažeisti. Kitu atveju, prieš montuojant padangas, reiktų juos išlyginti.

Padangų montavimo kaina

Tad nuo ko priklauso vasarinių padangų montavimo kaina? Vienas iš kriterijų yra padangų skersmuo, kuris dažnai būna žymimas R15, R16, R17, R18 ar kitais dydžiais. Kuo diametras yra didesnis, tuo vasarinių padangų montavimas kartu su ratų balansavimo paslauga bus brangesnis. Tačiau po šių procedūrų, būtina atlikti ir pakabos geometrijos diagnostiką, kad vasarinės padangos ne tik tarnautų kuo ilgiau, bet ir būtų mažesnis pasipriešinimas bei mažesnis keliamas išorinis triukšmas. Tam, be galo svarbu parinkti optimalų vasarinių padangų ir ratlankių dydį. Jei jo nežinote tiksliai, galite orientuotis pagal šiuo metu naudojamas padangas arba automobilio gamintojo rekomendacijas.

SEO straipsniu talpinimas

Draudimas nėra vien tik išlaidos

Draudimas nėra vien tik išlaidos

Žinoma, kad kiekvienas dabartiniame pasaulyje gyvenantis žmogus žino kas toks yra draudimas ir kurs jis naudojamas. Kai kurie žino net kokios tam tikrų draudimo paslaugų kainos, nes jau yra su tuo susidūrę ar draudikų paslaugomis naudojasi dažnai arba nuolat.

Su draudimo paslaugomis yra pažįstami ir Lietuvos gyventojai, nes ir lietuviai turi automobilius, namus ir brangiausią bei labiausiai saugomą sveikatą. Todėl yra tikimybė, kad kiekvienas lietuvis yra bent kartą susidūręs su draudimu, jo paslaugomis, sutarties sąlygomis ir žinoma, kaina.

Pagal statistikos departamento duomenis, metų nepasakysiu, yra atliktas tyrimas ir pagal gautus apklausos duomenis yra nustatyta, kad labiausiai naudojama paslauga ir gal būt, labiausiai paplitusi Lietuvoje yra automobilio draudimas. Suprantama, kad automobiliu važinėja vos ne kiekvienas lietus. O kai kurie turi net ir po du. Bet be draudimo, jie negali važinėti Lietuvos keliais, nes pagal Lietuvos Respublikos įstatymą, kiekvienas automobilio savininkas privalo draustis privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Tai užtikrina ne tik paties vairuotojo galimo žalos saugumą, bet saugo ir kitus eismo dalyvius nuo galimos patirti didelės žalos draudiminio įvykio atveju. Kitaip šis draudimas dar vadinamas TPVCA draudimu ir su juo pažįstami visi automobilių savininkai be išimties.

Tiesa, draudžiantis automobilį privalomuoju draudimu ar papildomu, tokiu kaip KASKO, draudikai turi savo reikalavimus ir vienas iš jų, tai automobilio signalizacija. Suprantama, kad pagal kiekvieno automobilio techninę būklę, pagaminimo metus, vairuotojo vairavimo stažą yra sudaroma tam tikra rizikos skalė, kurios pagalba nustatoma ir draudimo kaina. Draudžiantis KASKO, jei automobilis yra naujas, tai draudimui gali būti siūlomas visas draudimo paketas, bet automobilyje privalės būti sumontuota pati moderniausia signalizacija. Kitaip draudikai gali nesutikti drausti Jūsų automobilio.

Kada draudimas būna pigiausias? Vieni draudėjai mano, kad besišypsantis draudimo bendrovės brokeris, kuris kalba, jog gali suteikti labai dideles nuolaidas draudimo paslaugoms, tikrai jiems suteikia pačią geriausią nuolaidą ir kainą. Bet greičiausiai, kad taip nėra. Kodėl, pasidomėsite? Todėl, kad brokeris turi savo darbo vietą, kuri randasi, gali būti, nuomojamose patalpose arba brangiai išlaikomose dėl paslaugų kainų, todėl pas brokerį atėję draudikai negali tikėtis nuolaidų, nes į draudimo paslaugos kainą įtraukiamos ir visos aukščiau išvardintos išlaidos. Todėl galima daryti prielaidą, kad pats pigiausias draudimas pasaulyje yra draudimas internetu, nes nėra nei brokerių, nei papildomos ir trukdančios informacijos, o draudimo polisą galima atsispausdinti bet kurioje vietoje, jei spausdintuvo neturite namie.

Taigi, saugokite save ir ir saugokite kitus, tada nebus nei draudiminių įvykių, nei patirtų galvos skausmų ar didelių žalų 😉

Straipsnių daugiau galėsite rasti čia.

Straipsnis parašytas: 2014-09-04