Ką dažnai keliaujantis gali atrasti internete

Ką dažnai keliaujantis gali atrasti internete

Pigiausi aviabilietai pasiekiami ir internetu
Nors daugiausia poilsiautojų atostogoms renkasi vasarą, tačiau norintys ilgiau pasidžiaugti gerais orais ir sutaupyti renkasi kitus sezonus. Vienas iš populiariausių – ruduo. Šiuo laikotarpiu siūlomi pigiausi aviabilietai internetu, todėl išsirinkti tinkamą pasiūlymą bus nesudėtinga.
Rugsėjis daugelyje turizmo sričių yra pereinamasis laikotarpis tarp vasaros ir rudens. Poilsiui tinkamų vietų siūloma labai daug. Taip pat ir skrydžių datos bei kainos yra palankios. Rudens atostogoms puikiai tinka Europos šalys. Norintys komforto ir puikių orų neliks nusivylę pasirinkę saulėtąją Ispaniją. Nustebsite, kiek daug ekskursinių programų siūloma turistams. Rugsėjis Ispanijoje nuostabus laikas atostogoms. Būtinai į kelionės maršrutą įtraukite vieną iš populiarių miestų. Tai gali būti Antonio Gaudi architektūros šedevrais garsėjanti Barselona arba Andalūzijos kurortas Marbelja.
Nespėjus atostogų suplanuoti rugsėjį tai padaryti galima spėti ir spalio ar lapkričio mėnesiais. Tuo metu Lietuvos klimatas tikrai nedžiugina, o šaltis ir lietus vis labiau primena apie artėjančią žiemą. Spalio atostogoms tiks Egiptas ar Turkija, o jeigu šios šalys jau ne vieną kartą tapo atostogų vieta, tai verta apsilankyti Kenijoje ar Seišelių salose. Ne sezono metu siūlomi pigiausi aviabilietai internetu, todėl sutaupius bilietams, galima bus daugiau skirti pramogoms.
Daugelis mano, kad lapkritis nėra tinkamas atostogoms. Tiesa, kalbant apie kainas, tai yra pats tinkamiausias laikas. Juk būtent paskutinis rudens mėnuo siūlo itin pigius atostogų pasiūlymus. Tam puikiai tinka Kipras arba Kanarų salos. Komfortiška šiluma ir graži gamta patiks visiems, kurie nori nors trumpam pabėgti nuo darganotų rudens orų.
Rudens sezono kelionės tampa daugeliui tinkamu laiku atostogauti. Be to, tai gera galimybė sutaupyti ne tik ant lėktuvo bilietų, bet ir apgyvendinimui, pramogoms, ir maitinimui. Ieškant geriausio sprendimo nebūtina bilietus pirkti likus pusmečiui. 2–3 mėnesiai iki numatomų atostogų pradžios yra tinkamas laikas pradėti ieškoti bilietų bei rezervuoti nakvynę. Rudens atostogos turi ir kitų privalumų. Daugelis mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, todėl išvykę į svečią šalį leidžiasi į pažintines ekskursijas. Tam puikiai tinka kiek vėsesnis oras. Be to, kaitinantis karštis ne visiems palieka gerus atostogų įspūdžius. Tokios atostogos praskaidrins nuotaiką net ir niūriausią rudenį.
Dažnai klaidingai manoma, kad atostogoms tinkamas laikas tik vasarą. Labai svarbu įvertinti savo norus ir galima išsirinkti puikų poilsį net ir netolimose šalyse kitais metų laikais. Ruduo – tinkamas metas turiningoms atostogoms, iš kurių grįšite puikiai pailsėję.

Daugiau smagių straipsnių galite rasti čia.

Straipsnis parašytas: 2014-09-03