Category Archives: Keltai

Per Baltijos jūrą iš Klaipėdos uosto

Per Baltijos jūrą iš Klaipėdos uosto

Tiems kas dar nesidomėjo ar nežino, keltų bilietai iš Klaipėdos į Kylį, Karlshamną parduodami ir internetu.
Mėgėjai keliauti visuomet ieško alternatyvų skrydžiams lėktuvu, nes dažnai aviabilietai kainuoja ne taip jau ir pigiai, o dar ir yra tam tikri apribojimai bagažui. Keliaujantiems iš Lietuvos uostamiesčio pasisekė, nes siūlomi pigūs keltų bilietai iš Klaipėdos, kuriuos galima rasti ČIA.
Kodėl rinktis keltą ilgai svarstyti nereikia. Tai pigi ir pakankamai greita kelionė. Šiuo metu siūlomi įvairūs maršrutai ir tinkamos kelionės datos. Pavyzdžiui, į Šiaurės Vokietiją galima nuplaukti per maždaug 21 valandą. Pasirinkus Klaipėda – Kylis maršrutą galima rinktis ir tinkamą dieną, nes keltas išplaukia net šešis kartus per savaitę. Kainos taip pat palankios. Šis maršrutas toks populiarus tapo nuo tada, kai lietuviams tapo atvira Vokietijos darbo rinka. Ne tik tai padidino keltų populiarumą. Neverta pamiršti ir to, kad į Vokietiją vykstama apsipirkti. Ten juk yra tiek daug kokybiškų prekių. Be to, keliaujama ir pažintiniais tikslais. Įsigijus bilietus belieka tik planuoti ką pamatyti, juk Šiaurės Vokietija garsėja lankytinais objektais.
Ne tik Vokietija populiari tarp keliaujančiųjų. Ne mažiau perkami ir keltų bilietai iš Klaipėdos į Karlshamną. Pietų Švediją su Lietuva jungiantis maršrutas taip pat tapo pamėgtu galutiniu lietuvių sustojimu. Turistai čia taip pat randa daug gražių lankytinų vietų, juk Karlshamnas įsikūręs ant Baltijos jūros kranto prie tekančios Mieono upės. Kelionė iš Klaipėdos į šį miestą truks apie 14 valandų. Galite rinktis.
Jei jau apsisprendėte plaukti keltu, tai vertėtų žinoti apie tai, kaip galima įsigyti bilietus palankiomis kainomis. Verta stebėti akcijas ir laiku pasinaudoti siūlomomis įvairiomis nuolaidomis. Bilietai skirstomi pagal klases. Sėdimos vietos bus pigesnės, nei kajutės, kurios taip pat skirstomos pagal kainą. Taip pat, jei vyksite su automobiliu, tai teks papildomai sumokėti už jį. Norintys plaukti pigiau bilietus turėtų įsigyti internetu, nes bus sutaupoma mokesčiui, kuris įprastai taikomas bilietų pardavimo kasose.
Didžiausias privalumas plaukiant keltu – bagažas. Skrendant lėktuvu už jį taikomas mokestis ir tenka laikytis apribojimų. Keliaujant tokiu būdu galima sutaupyti, nes su savimi galima pasiimti reikalingus daiktus nebijant, kad teks už viršytą kiekį sumokėti papildomai. Taigi, reikėtų įvertinti ne tik bilietų kainą, bet ir didžiausius jo privalumus.
Kelionė keltu, nesvarbu ar darbo, ar pažintiniu tikslu bus įsimintina kiekvienam jo keleiviui. Tai įspūdžių kupinos akimirkos, kurios neprailgs, o jei dar bus sutaupoma bilietams, tai bus galima dar labiau džiaugtis tokiu pasirinkimu.

Straipsnis parašytas: 2014-09-04