Miestas kur norisi lankytis dar ir dar

Miestas kur norisi lankytis dar ir dar

Atraskime Milaną dar ir dar

Pigiai nuvykti į Milaną iš Lietuvos niekada nebuvo sunku. Skrydžių pasiūla nemenka, o kaina tikrai vilioja. Todėl  nuvykti į Ispaniją – vieni niekai.

Aviabilietų kainos ČIA.

Žinoma, dauguma turistų, kurie nusprendė įsigyti pigius lėktuvo bilietus į šį Italijos miestą, jame ilgai neužsibūna. Tai puiki tarpinė stotelė, jei žmogus nori aplankyti kitus šalies regionus. Venecija nėra toli, galima užsukti į Sieną, nereikėtų praleisti ir Florencijos miesto. Žinoma, kad ištvermingiausi pasiekia ir Romą, o jei labai nori, aplanko ir pietinius Italijos miestus, kuriuose gyvenimas tikrai yra įdomus bei spalvingas.

Tik ar nedarome nedovanotinos klaidos, jei detaliau neištiriame pačio Milano? Kai kurie sako, kad šiame mieste nėra ką veikti, pamatyti, jis ne toks įdomus, kartais šaltas, nuobodus. Taip kalbėti gali tik tas, kuris nebuvo nė kilometro toliau nukeliavęs už tarptautinio oro uosto.

Pigus skrydis, nedidelis viešbutis, gera nuotaika ir nepakartojamas savaitgalis, o gal net ir visa savaitė garantuota. Milane tikrai yra ką veikti ir pamatyti. Viskas prasideda nuo miesto pažinimo. Pirma stotele gali tapti Duomo katedra. Architektūrinis šedevras, kuris abejingų nepalieka. Italai tikrai mokėjo ir iki šių dienų sugeba statyti didingus architektūrinius paminklus.

Pigius skrydžius atrasite ir palyginsite ČIA.

Šv. Marijos Maloningosios bažnyčia (Santa Maria delle Grazie) savo viduje slepia vieną be galo intriguojančią paslaptį. Apie Leonardo da Vinci freską „Paskutinė vakarienė“ girdėjome visi. Pamatyti ją gyvai yra nuostabi patirtis. Prie pasaulio istorijos paminklo prisiliesti galima čia. Tereikia užsirezervuoti iš anksto.

Žinoma, vaikščioti ir tik fotografuotis prie skirtingų pastatų mėgsta ne visi. O gal tam ir laiko pakankamai nėra, norisi pasižmonėti, atsikvėpti ir patirti itališko gyvenimo žavesį. Maistas, pramogos ir apsipirkimas – elementarus tikslas, kurį įgyvendinti čia nesudėtinga.

Apsilankykite Galleria Vittorio Emanuele II ir galėsite draugams pasigirti, kad apsipirkote viename iš seniausių prekybos centrų. Šis pasažas savo duris pirmą kartą pravėrė devyniolikto amžiaus viduryje ir veikia iki šių dienų. Na, o būti Italijoje ir nė karto neparagauti tikros kavos tiesiog kvaila. Kavinės ant kiekvieno kampo, pasirinkimas stebėtinas, o kokybė pavydėtina. Kaina nedidelė, neapsiribokite tik vienu puodeliu. Suprantam, kad tik kavos puodeliu gyvas nebūsi, o Milanas pakankamai žymus ir paninių gaminimo tradicija. Kažkada buvęs darbininkų maistas, dabar nauja mada, su netikėtais produktais ir plačia skonio palete.

Milanas – tik iš pirmo žvilgsnio niūrus ar neįdomus miestas. Iš Lietuvos čia atsidurti nesudėtinga. Pigus skrydis ir jau esate pasiruošęs ištirti vieną iš žymiausių šiaurės Italijos miestų. Pigūs skrydžiai į Milaną randasi ČIA.

Straipsnis parašytas: 2014-09-03