Category Archives: Vaikams

Medinės lauko žaidimų aikštelės vaikams reikalingos

Medinės lauko žaidimų aikštelės vaikams. Suaugę žmonės dažnai pamiršta, ką reiškia būti vaiku. Juk visi mes buvome kadaise vaikais, tačiau dalis mūsų jau pamiršo, kiek daug energijos kažkada turėjome. Šiuolaikiniai vaikai nėra išimtis. Nors manoma, kad šiais laikais vaikai domisi tik telefonais ir daugiau jiems niekas kitas nerūpi, galima pastebėti, jog maži vaikai vis tiek prioritetu laiko fizinį aktyvumą, kurį tėvai turėtų tik skatinti. Tad nenuostabu, jog vaikams yra reikalingos medinės žaidimų aikštelės lauke, kuriose jie galėtų išlieti energiją ir linksmai žaisti. Vienas iš dažniausių pasirinkimų – MazylioPalepe.lt medinės vaikų lauko žaidimo/-ų aikštelės. Tai saugus būdas, kaip žaisti ir nesusižeisti. Nenuostabu, jog vis daugiau tėvų vaikams dovanoja būtent tokias MazylioPalepe.lt žaidimų aikšteles.

Medinės lauko žaidimų aikštelės vaikams

Medinės lauko žaidimų aikštelės vaikams

Kiek trunka pagaminti žaidimų aikštelę?

MazylioPalepe.lt medinės vaikų lauko zaidimo aikštelės reikalauja daug kruopštumo, todėl nenuostabu, jog jų gamyba užtrunka šiek tiek ilgiau, nei kai kuriems norėtųsi. Nereikia tikėtis, jog šiandien užsakysite žaidimų aikštelę ir rytoj ją jau gausite. Gaminimo trukmė priklauso nuo kelių dalykų:

  • Gamintojo užimtumas. Kuo daugiau užsakymų turi gamintojas, tuo ilgiau gali reikėti palaukti. Visgi tai tik į gerą, kadangi kuo daugiau užsakymų turi gamintojas, tuo patikimesnis jis yra. Reikėtų vengti gamintojų, kurie negauna jokių užsakymų. Nors manoma, kad toks gamintojas pasiūlys pigesnę kainą, neretai kaip tik kainos yra didesnės, o kokybė – prasta.
  • Medinės vaikų lauko žaidimo/-ų aikštelės pasirinkimas. Kuo sudėtingesnė aikštelė, tuo ilgiau užtruks ją pagaminti.
  • Kokybė taip pat neretai tampa vienu iš svarbesnių dalykų, per kiek laiko pagamins aikštelę. Jei kokybė nėra gera, tuomet galite tikėtis, jog aikštelė bus pagaminta greitai. Tačiau, ar tikrai norite, kad vaikai žaistų tokioje aikštelėje? Turbūt, kad ne. Jei norite, kad kokybė būtų gera, duokite gamintojui tiek laiko, kiek jam reikia.

Naudinga pasidomėti:

Gal verta gaminti patiems?

Lietuviai neretai nori sutaupyti, tačiau nereikia taupyti, jei yra rizika dėl vaikų saugumo. Negaminkite patys žaidimų aikštelių, jei neturite patirties, nes jos nebus saugios vaikams.

Naudinga žinoti, kad pagal amžių vaikų žaidimo aikštelės MazylioPalepe.lt nėra skirstomos. Renkantis medinę žaidimų aikštelę atsakomybė paliekama tėveliams. Jie labiau žino ko jų mažam angeliui lauko žaidimų aikštelėje reikia labiausiai.

SEO talpinimas

Vaikų nameliai – plastikiniai ar mediniai

Vaikų nameliai. Daugelis tėvų net nesusimasto kiek jų atžala praleidžia laiko namie, prie televizoriaus ir išmaniųjų įrenginių ekranų. Ir tai tampa šių dienų problema. Yra paprastas sprendimas – įsigyti medinį namelį vaikams kuris pateisins visus jūsų lūkesčius. Kadangi vaikai ne tik, kad nenorės grįžti prie ekranų, bet visą laiką praleis lauke, smagiai žaisdami vaikų namelyje.

 Vaikų nameliai

vaikų nameliai

Medinis ar plastikinis?

Plastikiniai nameliai importuojami iš Kinijos. Jie yra prastos kokybės, jų konstrukcija netvirta, lengvai vėjo nupučiama. Yra ne ekologiška, netinka prie namų interjero nes būna spalvoti ir margi.

Medinis namelis dažniausiai gaminamas iš spygliuočių medienos, tai yra pušies arba eglės. Mediena yra natūrali, iš Lietuvos miškų, todėl teisingai ją apdirbus ji tampa ilgaamžė. Natūralios medienos nameliai, ne tik kad papuoš jūsų kiemą bet ir bus tvirti. Jie galės būti komplektuojami su čiuožyklą, sūpynėmis ir smėlio dėže.

Naudinga pasidomėti:

Medinio namelio kaina

Turbūt dažniausiai užduodamas klausimas tai vaikų žaidimo medinio namelio kaina Mazyliopalepe.lt. Kaip žinote namelio dydžių būna įvairių, todėl ir kainos skiriasi. Plastikiniai pigesni, natūralios medienos brangesni. Namelio kaina priklauso nuo dydžio, komplektacijos bei ar bus dažyti ir ar patys surinksite. Jeigu norite įsigyti namelį pigiau pirkite rudenį, kai jų kainos yra per pus pigesnės, bei surinkimo paslaugos nesirinkite, o patys per žiemą neskubėdami surinkite. Taip sutaupysite ir galėsite nusipirkti didesnį namelį.

Namelio surinkimas

Visiems kurie renkasi medinį namelį yra ypatingai svarbu jo surinkimas. Surinkimo procesas priklauso nuo namelio tipo, bet nepatyrusiems rinkėjams gali užtrukti iki 4 valandų. Todėl jeigu turite galimybe ir noro rinkti, tuomet rekomenduojame rinkti patiems. Jeigu neturite tam laiko galite rinktis surinkimo paslaugą jūsų kieme.

Vaikų namelio nauda

Namelių nauda yra nepamatuojama. Vaikai praleidžia kur kas daugiau laiko lauke, nei namuose. Su draugais susigalvoja visokios veiklos bei smagiai leidžia produktyvų laiką gryname ore. Dažnai net pamiršta grįžti pavalgyti. Smėlio dėžė gerina smulkiąją motoriką, o supynės koordinaciją ir pusiausvyrą. Todėl žaidimas kieme pastatytame namelyje bus ne tik sveika, bet ir naudinga jūsų vaikui.

Nepamirškite, nameliai yra sezoninis užsiėmimas, todėl žiemą turėsite užimti vaikus kitais būdais.

SEO straipsniu