Category Archives: Aviabilietai

Pigūs lėktuvų bilietai internetu, aviabilietai pigiau.

Aviabilietai pigiausiais būna tik internetu

Aviabilietai pigiausiais būna tik internetu

Internetu pirkti ne tik populiaru, bet dar ir pigu, todėl aviabilietai gali būti pigiausi.

Dažnai skraidančių įvairiomis kryptimis lietuvių vis daugėja, praneša Lietuvos Turizmo departamentas, kuris atlieka tam tikras užklausas, apklausas keliaujančiųjų ir mūsų šalies piliečių. Nors poilsis Lietuvoje yra populiarus, Druskininkai, Palanga, Klaipėda ar Nida traukia labai daug poilsiautojų, vis dėl to, didžioji dalis lietuvių išvyksta iš Lietuvos poilsiui, ne tokiu būdu galima nušauti du zuikius – pailsėti ir aplankyti savo artimuosius, juk tokiu atveju nakvynė nieko nekainuoja. Be to, perkant internetu, aviabilietai atrandami jei ne tą pačią akimirką, tai kelių dienų bėgyje tai tikrai.

Šiuolaikiški keliautojai ne tik yra išmanūs, bet turi dar ir išmaniuosius įrenginius, kas leidžia jiems keliaujant būti išmaniaisiais tikrąja ta žodžio prasme. Juk ne visi keliautojai aviabilietus iškart perka į abi puses. Dauguma taip planuoja savo pigias keliones, nes tik nuo aviabilietų priklauso, keliausite pigiai, ar teks šiek tiek išsileisti. Todėl į pagalbą keliaujantiems pigiai ateina išmanieji įrenginiai. Juos keliaujantys vežasi ne tam, kad pasėdėti internete, bet ir tam, kad kelionės metu, kai jau ateis laikas planuoti grįžimą namo, jie nevaržomi galėtų susirasti pigiausius aviabilietus savo atsivežto įrenginio dėka.

Aviabilietų ieškoti internetu nėra sudėtinga, tereikia suvesti kelias frazes, kuriomis visa informacija Jums bus sukoncentruota į šimtą ar net daugiau GOOGLE sistemos puslapių. Pavyzdžiui, jei ieškosite lėktuvo bilietų į angliją, tai taip galite ir suvesti. Tada pasirinkite patikimą internetinę svetainę, kurioje yra patalpinta ir įdiegta lėktuvo bilietų rezervavimo sistema. Tai padaryti nėra sunku, nes aviabilietų rezervacijomis siūlosi labai daug internetinių puslapių. Kokia patikima ir priimtina pasirinkite patys. Žinoma, vienos sistemos kainas siūlo nerodydamos galutinių kainų, todėl suvedus visus savo rekvizitus, vardus ir pavardes galite nustebti, kad kaina šokteli ženkliai aukštyn. Tai nėra apgaulė, tiesiog sistemos susietos ir su Lietuvoje veikiančių avia kompanijų sistemomis, todėl jos pateikia tai, kas jau yra suvesta ir kokie pokyčiai matomi tą akimirką kai rezervuojate ar jau perkate bilietus skrydžiui.

Perkant internetu aviabilietai matomi visų kompanijų, nereikia vykti į oro uostą dėl užklausimo pigiems skrydžiams, o neradus sau tinkamo, galima procesą kartoti dar ir dar. Todėl nepriimami jokių skeptikų teiginiai, kad internetu neįmano atrasti nei pigių aviabilietų, nei pigių skrydžių norima kryptimi.

Ieškokite, ir pigiausi aviabilietai atsidurs ir Jūsų kišenėje, tik šiek tiek kantrybės ir sutaupytos lėšos leis Jums keliauti vėl ir vėl.

Panašių straipsnių krūvą galima atrasti ir čia.

Straipsnis parašytas: 2014-12-28

 

 

 

Ką dažnai keliaujantis gali atrasti internete

Ką dažnai keliaujantis gali atrasti internete

Pigiausi aviabilietai pasiekiami ir internetu
Nors daugiausia poilsiautojų atostogoms renkasi vasarą, tačiau norintys ilgiau pasidžiaugti gerais orais ir sutaupyti renkasi kitus sezonus. Vienas iš populiariausių – ruduo. Šiuo laikotarpiu siūlomi pigiausi aviabilietai internetu, todėl išsirinkti tinkamą pasiūlymą bus nesudėtinga.
Rugsėjis daugelyje turizmo sričių yra pereinamasis laikotarpis tarp vasaros ir rudens. Poilsiui tinkamų vietų siūloma labai daug. Taip pat ir skrydžių datos bei kainos yra palankios. Rudens atostogoms puikiai tinka Europos šalys. Norintys komforto ir puikių orų neliks nusivylę pasirinkę saulėtąją Ispaniją. Nustebsite, kiek daug ekskursinių programų siūloma turistams. Rugsėjis Ispanijoje nuostabus laikas atostogoms. Būtinai į kelionės maršrutą įtraukite vieną iš populiarių miestų. Tai gali būti Antonio Gaudi architektūros šedevrais garsėjanti Barselona arba Andalūzijos kurortas Marbelja.
Nespėjus atostogų suplanuoti rugsėjį tai padaryti galima spėti ir spalio ar lapkričio mėnesiais. Tuo metu Lietuvos klimatas tikrai nedžiugina, o šaltis ir lietus vis labiau primena apie artėjančią žiemą. Spalio atostogoms tiks Egiptas ar Turkija, o jeigu šios šalys jau ne vieną kartą tapo atostogų vieta, tai verta apsilankyti Kenijoje ar Seišelių salose. Ne sezono metu siūlomi pigiausi aviabilietai internetu, todėl sutaupius bilietams, galima bus daugiau skirti pramogoms.
Daugelis mano, kad lapkritis nėra tinkamas atostogoms. Tiesa, kalbant apie kainas, tai yra pats tinkamiausias laikas. Juk būtent paskutinis rudens mėnuo siūlo itin pigius atostogų pasiūlymus. Tam puikiai tinka Kipras arba Kanarų salos. Komfortiška šiluma ir graži gamta patiks visiems, kurie nori nors trumpam pabėgti nuo darganotų rudens orų.
Rudens sezono kelionės tampa daugeliui tinkamu laiku atostogauti. Be to, tai gera galimybė sutaupyti ne tik ant lėktuvo bilietų, bet ir apgyvendinimui, pramogoms, ir maitinimui. Ieškant geriausio sprendimo nebūtina bilietus pirkti likus pusmečiui. 2–3 mėnesiai iki numatomų atostogų pradžios yra tinkamas laikas pradėti ieškoti bilietų bei rezervuoti nakvynę. Rudens atostogos turi ir kitų privalumų. Daugelis mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, todėl išvykę į svečią šalį leidžiasi į pažintines ekskursijas. Tam puikiai tinka kiek vėsesnis oras. Be to, kaitinantis karštis ne visiems palieka gerus atostogų įspūdžius. Tokios atostogos praskaidrins nuotaiką net ir niūriausią rudenį.
Dažnai klaidingai manoma, kad atostogoms tinkamas laikas tik vasarą. Labai svarbu įvertinti savo norus ir galima išsirinkti puikų poilsį net ir netolimose šalyse kitais metų laikais. Ruduo – tinkamas metas turiningoms atostogoms, iš kurių grįšite puikiai pailsėję.

Daugiau smagių straipsnių galite rasti čia.

Straipsnis parašytas: 2014-09-03

Miestas kur norisi lankytis dar ir dar

Miestas kur norisi lankytis dar ir dar

Atraskime Milaną dar ir dar

Pigiai nuvykti į Milaną iš Lietuvos niekada nebuvo sunku. Skrydžių pasiūla nemenka, o kaina tikrai vilioja. Todėl  nuvykti į Ispaniją – vieni niekai.

Aviabilietų kainos ČIA.

Žinoma, dauguma turistų, kurie nusprendė įsigyti pigius lėktuvo bilietus į šį Italijos miestą, jame ilgai neužsibūna. Tai puiki tarpinė stotelė, jei žmogus nori aplankyti kitus šalies regionus. Venecija nėra toli, galima užsukti į Sieną, nereikėtų praleisti ir Florencijos miesto. Žinoma, kad ištvermingiausi pasiekia ir Romą, o jei labai nori, aplanko ir pietinius Italijos miestus, kuriuose gyvenimas tikrai yra įdomus bei spalvingas.

Tik ar nedarome nedovanotinos klaidos, jei detaliau neištiriame pačio Milano? Kai kurie sako, kad šiame mieste nėra ką veikti, pamatyti, jis ne toks įdomus, kartais šaltas, nuobodus. Taip kalbėti gali tik tas, kuris nebuvo nė kilometro toliau nukeliavęs už tarptautinio oro uosto.

Pigus skrydis, nedidelis viešbutis, gera nuotaika ir nepakartojamas savaitgalis, o gal net ir visa savaitė garantuota. Milane tikrai yra ką veikti ir pamatyti. Viskas prasideda nuo miesto pažinimo. Pirma stotele gali tapti Duomo katedra. Architektūrinis šedevras, kuris abejingų nepalieka. Italai tikrai mokėjo ir iki šių dienų sugeba statyti didingus architektūrinius paminklus.

Pigius skrydžius atrasite ir palyginsite ČIA.

Šv. Marijos Maloningosios bažnyčia (Santa Maria delle Grazie) savo viduje slepia vieną be galo intriguojančią paslaptį. Apie Leonardo da Vinci freską „Paskutinė vakarienė“ girdėjome visi. Pamatyti ją gyvai yra nuostabi patirtis. Prie pasaulio istorijos paminklo prisiliesti galima čia. Tereikia užsirezervuoti iš anksto.

Žinoma, vaikščioti ir tik fotografuotis prie skirtingų pastatų mėgsta ne visi. O gal tam ir laiko pakankamai nėra, norisi pasižmonėti, atsikvėpti ir patirti itališko gyvenimo žavesį. Maistas, pramogos ir apsipirkimas – elementarus tikslas, kurį įgyvendinti čia nesudėtinga.

Apsilankykite Galleria Vittorio Emanuele II ir galėsite draugams pasigirti, kad apsipirkote viename iš seniausių prekybos centrų. Šis pasažas savo duris pirmą kartą pravėrė devyniolikto amžiaus viduryje ir veikia iki šių dienų. Na, o būti Italijoje ir nė karto neparagauti tikros kavos tiesiog kvaila. Kavinės ant kiekvieno kampo, pasirinkimas stebėtinas, o kokybė pavydėtina. Kaina nedidelė, neapsiribokite tik vienu puodeliu. Suprantam, kad tik kavos puodeliu gyvas nebūsi, o Milanas pakankamai žymus ir paninių gaminimo tradicija. Kažkada buvęs darbininkų maistas, dabar nauja mada, su netikėtais produktais ir plačia skonio palete.

Milanas – tik iš pirmo žvilgsnio niūrus ar neįdomus miestas. Iš Lietuvos čia atsidurti nesudėtinga. Pigus skrydis ir jau esate pasiruošęs ištirti vieną iš žymiausių šiaurės Italijos miestų. Pigūs skrydžiai į Milaną randasi ČIA.

Straipsnis parašytas: 2014-09-03