Nuotėkų valymo įrenginiai ir jų atliekamas funkcijas įsivaizduoja visi, greičiausiai. Kad valymo įrenginiai randasi ne visuose namuose, tiksliau, namo rūsyje, nes tai yra didelė atgyvena ir tokį reiškinį galima pamatyti senos statybos namuose. Nauji ir šiuolaikiški namai bei jų nuotėkų valymo įrenginiai yra atskirti kiek galima didesniu atstumu, montuojami toliau ir nuo kaimynų, nes bet kokiu atveju, kvapų išvengti nepavyks. Bet, jei su kaimynais palaikote glaudžius karo santykius ir bandote visaip kaip jiems pakenkti, galite nuotėkų sistemą sumontuoti ir netoli jų terasos, verandos ar žaidimų pievelės. Tik ar verta visą dėmesį skirti kaimynui, kaip žvaigždei, o ir blogą kvapą teks laikyti ir savo kieme. Juk tinkami prižiūrint įrenginius jokių kvapų visoje valdoje nejaučiama ir net nesitikima.
Bakterijos kanalizacijai
Kaip tai nėra kvapų šalia nuotėkų valymo įrenginių? Taip ir supraskite, nes tinkama sistemos priežiūra veda prie to, kad visada gyvensite be rūpesčių, be kvapų ir rūpinsitės tik krūmynų ar medžių priežiūra aplinkui galutinį nuotėkų sistemos junginį – bačką, kaip sako ūkininkai 🙂
Taip, nesvarbu, kad susimontavote naujus nuotėkų įrenginius, neprižiūrint jo tinkamai kvapas gali atsirasti jau po kelių savaičių ar dienų. Kodėl taip yra? Viskas labai paprasta. Nuotėkų valymo įrenginiuose buvusi mikro fluora žūsta dėl gausių nuotėkų kiekio, todėl palaipsniui, sistemoje pradeda veistis taip vadinamos blogosios bakterijos, o ten kur blogis, ten ir kvapas. Blogas kvapas nereiškia, kad Jūsų sistemai jau “kapiec” ir reikia susiimti už galvos ir garsiai rėkti, kad kaimynai pasidžiaugtų, ką daryt… 🙂
Bakterijos valymo įrenginiams
Bakterijos kanalizacijai ir nuotėkų valymo įrenginiams
Ką daryt, galėtų atsakyti Lietuvoje garsus dainininkas, bet palikus juokus nuošalėje reikėtu aprimti ir prisiminti, kad kažkur skaitėte, kad yra toks produktas kaip bakterijos kanalizacijai arba nuotėkų sistemai. Šie pavadinimai yra vienas ir tas pats, todėl nereikėtų ieškoti atskirai kanalizacijai ar nuotėkų sistemai bakterijų, kurios vienodai padeda tiek ten, tiek ten.
Taigi, bakterijos kanalizacijai naikina ne tik joje atsiradusį kvapą, bet ir prie vamzdyno susidariusius ar susidarančius tiek organinius, tiek cheminius junginius. Todėl visos nuotėkos, kurioms reikia patekti ir prasivalyti taip ir daro. O visuose įrenginiuose tiesiog klesti mikro biologinės bakterijos, kurios skaido patekusias nuotėkas, taip gerindamos pačios sistemos būklę bei saugodamos nuo netikėtų problemų, kurios gali atsirasti neprižiūrint ar keliems metams pamiršus, kad name yra dar it nuotėkų valymo įrenginiai.
Taip pat skaitykite:
Todėl nesvarbu kada buvo sumontuoti Jūsų nuotėkų valymo įrenginiai derėtų prisiminti, kad jų priežiūra rūpintis reikia pradėti jau nuo pat pirmojo nuotėkų nubėgimo.
Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti efektą pigiau – Buksvarus.lt
Straipsnis parašytas: 2014-12-27