Ieškantiems spintos namams ar biurui

Ieškantiems spintos namams ar biurui

Spintos
Kiekvienuose namuose ar biuro patalpose reikalingi baldai. Jie gali būti patys įvairiausi. Tarp jų yra ir spintos, be kurių neįmanoma komfortiškai gyventi ar dirbti. Tai baldas, kuris reikalingas įvairiems namų daiktams sudėti ar darbo dokumentams laikyti. Svarbu, kad būtų pasirinktas ne tik patrauklus dizainas ir spalva, bet įvertinta, ir tai, kad ji būtų funkcionali.
Žinoma, kad bet kuriuo atveju svarbus dydis. Visi baldai turi tikti toje patalpoje, kurioje stovės. Be to, turi ir derėti jau prie esamų baldų. Taigi, pasirinkite tinkamą dydį bei spalvą. Mažoje erdvėje nereikėtų rinktis kuo didesnių baldų. Tai pagrindinis patarimas. Dažnai susiduriama ir su kitais klausimais. Vienas iš jų – durys. Spinta be jų tiesiog praras savo paskirtį paslėpti reikiamus daiktus.
Baldų gamintojai siūlo stumdomas arba varstomas duris. Prie pastarųjų mes visi įpratę, tačiau vis dažniau pasirenkamos stumdomos sistemos, kurios puikiai tinka mažose erdvėse, tačiau ne išimtis ir erdviose. Kiekvienais metais tokios durys pasirenkamos vis dažniau, todėl interjero dizaino patarimų skiltyse vis dažniau matome įvairias nuotraukas ir patarimus apie tai.
Bet kuriuo atveju spintos turi būti ilgaamžės ir patogios naudojimui. Taigi, reikia įvertinti kiekvienos detalės privalumus ir trūkumus. Vienas iš varstomų durų trūkumų – reikia atidžiai įvertinti bei išmatuoti patalpą, kurioje stovės spinta su tokiomis durimis. Atsižvelkite ne tik į dydį, bet ir į kitus baldus: kur jie stovės, kokia durų atidarymo kryptis ir, kiek reikia palikti laisvos vietos. Privalumas – klasikinis vaizdas ir mažesnė kaina. Stumdomųjų durų privalumų daug. Tai ne tik graži bei moderni išvaizda, bet ir vietos taupymas, nes nereikia palikti laisvos vietos durų atsidarymui. Be to, mažesnė gedimų rizika, lyginant su varstomomis durimis. Pavyzdžiui, nuolat atveriant duris susidaro spaudimas vyriuose, tuomet didesnė rizika gedimams, kurie gali pasibaigti ir tuo, kad išlūš durys su plokšte. Ne tik finansiniai nuostoliai galimi tokiose situacijose, bet ir sužeidimų rizika didėja. Stumdomųjų durų mechanizmas gerokai saugesnis. Taip pat jis nekels pašalinių nemalonių garsų, kurie laikui bėgant pradedami girdėti varstant duris. Ką pasirinkti priklauso ne tik nuo finansinių galimybių, bet ir nuo patalpos dydžio, išplanavimo bei kuriamo stiliaus.
Visais atvejais spinta yra tas baldas, kuris reikalingas tiek biure, tiek ir namuose. Rinkitės kokybiškus baldus ir neteks nerimauti dėl gedimų, girgždėjimų, sulūžusių mechanizmų. Kokybiškai atlikti darbai leis mėgautis spintų ilgaamžiškumu.

Daugiau panašios informacijos ČIA.

Straipsnis parašytas ir patalpintas: 2015-03-30