Įsistiklinę balkoną vilniečiai nustebo

Įsistiklinę balkoną vilniečiai nustebo
Šiuo metu labai populiarus balkonų stiklinimas Vilniuje. Tokios tendencijos pastebimos ir kituose šalies miestuose, tačiau sostinėje yra daugiausia butų, kurie turi balkonus. Įvairios interjero dizaino tendencijos persikėlė iš gyvenamosios erdvės ir į negyvenamas patalpas. Gyvenant bute balkonas tapo didžiuliu privalumu, juk tai galimybė įsirengti stilingą kampelį neišnaudojant buto erdvės.
Labai dažnai butuose pasirenkami ne tik plastikiniai langai, bet ir plastikinė balkonų stiklinimo sistema. Langai paminėti ne be reikalo, nes jų patvarumu ir šilumos sulaikymu būste jau spėjo daugelis įsitikinti. Taigi, kalbant apie balkonus plastikinės sistemos atrodo itin patikimai. Be to, tai juk geras kainos ir kokybės santykis. Plastikinė sistema pasižymi puikia šilumos ir garso izoliacija. Tai ypač aktualu triukšmingame mieste. Svarbiausias klausimas, kuris turi būti užduodamas norint įstiklinti balkoną – ko jūs tikitės iš galutinio rezultato. Jeigu jums reikia tik nuo vėjo apsaugoto balkono, tai tiks paprasta sistema, o štai norint šilto balkono reikės skirti daugiau lėšų tinkamai sistemai.
Dažnai balkonų stiklinimas Vilniuje siūlomas daugelio įmonių. Labai svarbu išsirinkti tinkamą, kuri suteiks savo darbams garantiją. Dažnai taikoma 5 metų garantija, bet galimos išimtys dėl termino. Sunerimti reikia tuomet, jeigu garantijos nesuteikia. Kalbant apie balkonų stiklinimą reikia paminėti ne tik plastikinę sistemą, bet ir aliuminio. Toks sprendimas itin tinkamas mūsų klimato zonoje. Sistema yra labai stabili ir ilgaamžė. Užtikrinamas funkcionalumas ir šilumos izoliacija. Kalbant apie aliuminio konstrukciją reikia paminėti, kad galima rinktis dviejų ir trijų bėgelių stumdomą sistemą.
Balkonų stiklinimas pasirenkamas dėl įvairių priežasčių. Viena iš jų – šilumos sulaikymas. Juk visada maloniau, kai butas papildomai apsaugotas nuo šalčio ir vėjo. Be to, anksti pavasarį galima mėgautis šiluma balkone. Taip pat įstiklinus balkoną sumažėja triukšmas, o tai daugeliui tampa dideliu privalumu gyvenant pagrindinėse ir ypač judriose sostinės gatvėse. Ne mažiau dėmesio skiriama ir balkono vidaus įrengimui. Patogūs ir stilingi baldai bei sukurta jauki aplinka leis mėgautis estetišku vaizdu.
Labai dažnai daroma klaida, kuomet galvojama, kad perskaitę kelis straipsnius balkonų stiklinimo tema jūs jau galite rinktis sistemą. Taip neturėtų būti. Visuomet reikia kreiptis į specialistus, kurie turi ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių. Kiekvienu atveju reikia individualiai įvertinti esamą balkono situaciją ir tinkamai parinkti stiklinimo darbus. Tik tuomet rezultatas bus toks, kokio buvo tikimasi.

Daugiau smagių straipsnių rasite paspaudę čia.

Straipsnis parašytas: 2015-01-13